Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz ThorsHUN #8982 üzenetére

    Egy dolgot elfelejtesz. :U Itt annak számíthat a véleménye, akinek mindkettő volt, és még ez is csalóka, mert van akinek On-ja volt, és S4-en maradt, és bőven van olyan is, aki S4-ről jött, és marad One-on.
    A véleményezések többsége azonban mind olyan júzerektől jön akik hallomásból ezt-azt "elkaptak", és azt szajkózzák, hogy ezt vagy azt vedd ezért meg azért, bőszen sorolják miért ne a másikat válaszd, holott csak az egyikkel van gyakorlati tapasztalatuk...
    Én azt mondom neked, mint volt S4 tulaj, ha nem fontos a MicroSD bővíthetőség, ha elfogadod, hogy bizonyos körülmények között jobb képeket lő az S4, akkor nem nyúlhatsz mellé a One vételével. Ez a két szempont, ami ha szinte a legfontosabb, akkor válaszd az S4-et. Minden másban One. Aksiban nálam semmivel sem rosszabb a One, egyformán teljesítenek kb. Kijelző szebb, beszéd minősége az eddigi legjobb, gyorsabb, és optimalizáltabb a szoftver. Mi sem bizonyítja jobban, mint hogy Antutuban alig pár 100 ponttal erősebb a +200Mhz-en működő S4. A Support is döntő lehet, de igazából az elmúlt években egyik telefonomnak sem volt baja, tehát hiába volt az utsó 3 Samsung premium garis, nem kellett élnem vele. Persze ha gond van, a Samsung azért nyugisabb ügyintézés lehet, de nekem olyan gondjaim voltak az S4-el, amik miatt inkább lemondtam a premium gariról, mert más nagyobb prioritást élvezett.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák