Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Nem szeretem a HTC telefonjait, viszont a ONE még nekem is tetszik, mindössze a gomb kiosztása és a kamera birizgálja a csőrömet. Ha visszatérnének, a One X -nél használt kiosztásra és a MP számot feltolnák 8-ra, akkor azt mondanám, hogy ez már valami, viszont így számomra mindig csak egy majdnem tökéletes telefon lesz.
    Az üzemidőn felesleges vitázni, minden csúcsgép nagyjából 1 napot fog elmenni. Csupán az a kérdés nap végére mennyi töltöttség marad az aksiban 30 v 20%, igazából nem jelent sokat.

    Viszont ha a riválisokhoz kellene hasonlítani, akkor egyértelműen a Z felett áll, nagyjából mindenben. Ugyanakkor, ha az S4 féle Octa tényleg 20-30 %-os üzemidő növekedést jelent, akkor vele szemben már biztos, hogy hátrányban van. A kijelző terén egyenlő felek (ízlés kérdése kinek melyiknek a képe tetszik jobban). Anyaghasználatban elméletben jobb a HTC, de sokkal sérülékenyebb, már sok alu telónál láthattuk, hogy mennyire sérülékeny ez az anyag. Tehát itt sem vagyok benne biztos, hogy annyival jobb mint a minőségi plasztik. Viszont a Samu féle UI sokkal, de sokkal jobban tetszik. A Sense a szememben évről évre egyre rondább lesz, a nem kikapcsolható blinkfeedről már nem is beszélve.

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák