Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz total90 #520 üzenetére

    Látom nem megy az értelmezés... HTC One-nél közel fele annyiba kerülő telefon csinál jobbat. Nem is értem, hogy gondoltad, hogy egy 10k-s telefonra gondolok. :U Megkockáztatom, nem is egy ilyen van. Példát direkt nem írok, aki képben van tudja melyikekre gondolok.

    Arra akartam célozni, hogy attól mert szerinted annyira nem számít a kamera, szégyen, ha egy nagy dérrel-dúrral beharangozott mighty Ultrapixel gyatrább képet csinál mint másik telefon, ami jóval olcsóbb (és régebbi). Eddig verték a mellüket a HTC fanboyok, hogy na majd a HTC One az Ultrapixellel majd feltörli a padlót és megmutatja, hogy kell fotózni, most meg nem úgy néz ki, hogy lenne értelme a dolognak.

    Egy 180-200k-s telefonba a gyártónak KUTYA KÖTELESSÉGE mindent belepakolni, amit csak bír, ha már elkér érte 1.5 havi fizetését egy átlag embernek itthon. Persze nem MO a célpont, de attól még mocskos drágák. Ebbe pedig a kamera ugyanúgy beletartozik, mint minden egyéb. Kár lenne elbagatelizálni, mert az az elbagatelizálóról állítja ki a bizonyítványát.

    A Nexus 4-emnél még benyelem, hogy nem kamera mobil, mert 115k-ért vettem függetlenül újan, de egy közel kétszer drágább telefonnál már nem nagyon lennék elnéző. Mondjuk ezt a szinten kb még ez is hozza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák