Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebright

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagyon érdekes hibát kezdett el produkálni a telefonon. Főleg hosszab használat után, de amúgy teljesen random felugrik a hangerőszabályozó ablak, pont mintha épp állítanám a telefon hangerejét a hangerőgombokkal. Persze hozzá sem érek azokhoz a gombokhoz, a tokjából is kivettem hátha az nyomja, teljesen vissza is állítottam gyári állapotba, de továbbra is néha előjön a probléma. Ha pedig előugrik a hangerőablak, akkor egész sok ideig fent van, plusz utána a telefont nem tudom alvó módba sem rakni a bal felső kikapcsológombbal ami ugye erre van, mert megszűnik reagálni. De ha ossszan nyomom, akkor jraindul a készül, talán ez a soft reset vagy mi. :) Ami para hogy nagyon random jön elő a hiba, és már nem sok garancia van a telón...félek hogy nem fognak vele semmit se csinálni hiába küldöm vissza javításra. Egyáltalán...tapasztalt már bárki hasonló hibát? Mert én még csak nem is hallottam ilyenről, nem tudom mitől lehet. Esetleg a legfrissebb rendszer (mert az van rajta) valamiféle bugja lehet?

    Köszi előre is a segítséget! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák