Új hozzászólás Aktív témák

  • SeatLeon08

    tag

    Hangzás:

    Tudom mire volt képes 4.3-al a telefon és nem tetszik a 4.4-es módosítás után. Sokkal kevesebb a basszus fülhallgatóval és nélküle is. Sőt egy idő után már nem is hangosodik. Akkor minek olyan hosszú csúszka, ha nem ér semmit? Ezt jól elbarmolták...

    Vigyázz halláskárosodás felirat, pedig az agyamra megy. Evidens, hogy csak egy szám erejéig hallgatom olyan hangerőn, ahogy nekem tetszik, később úgy is halkítok, mert érzem, hogy nem jó a fülemnek.

    Mindenhol BoomSoundal reklámozzák, erre ebből is lecsíptek. :((
    Kamerát is reklámozták, erre az sem az igazi... (bár nekem megfelel, de egy ilyen telefonnál lehetne jobb is, gondolok a lilulós dologra)

    Poweramp-om van amúgy, de youtube esetén nem Poweramp-pal szórakozok.

    Nem teszek rá semmilyen EQ alkalmazást, mikor a telefon korábban tudta ilyen app-ok nélkül is!
    Akinek korábbról nem volt tapasztalata hangzás terén, az ne szóljon már bele! Igen is gyengébb lett a hangzás.

    Nem fogok egy JBL hangfallal futkosni, mikor 4.3-al simán élvezhetően szólt. Most meg tele van magas hangokkal, basszusok nélkül. Kb 75%-basszust ad, mint régebben. 4.3 alatt tényleg BOOM sound volt, most pedig nem...

    Minek nyúlnak hozzá olyanhoz, ami jó volt?

Új hozzászólás Aktív témák