Új hozzászólás Aktív témák

  • hurrikan

    addikt

    Üdv nektek :)
    Látom nem csak nekem merül jobban 4.3 óta a One :)
    Immár több One is van a családban, szám szerint 3db :)
    Sajnos mind jobban merül mióta 4.3 fut rajta, főleg alvó állapotban. Igaz én hard resetet nem csináltam, XDA-n is írták hogy füll felesleges mert akkor is jobban fog merülni. :) Igazuk is van, mert a másik kettőn, meg ami nálam volt még csere One, volt hardreset és úgy is merülnek alvó állapotban. Full gyári rendszerrel is. Kernel és az Android OS fogyaszt sokat alvóban. Óránkénti 2-3%-nyi merülés a jellemző mindegyikre alvó állapotban, bekapcsolt energia takarékkal, kikapcsolt szinkronizálással is is. Tehát a hiba biztos hogy nem a készülékekben van. :) persze fura is lenne ha hirtelen 4 One akkuja ment volna tönkre :D na meg XDA-n is jelzik tömegesen a fórumokban.
    Bár 3-3.5óra kijelzővel így is kibír egy napot. Viszont a 4.2.2 alatt tapasztalt 4-4.5óra elérhetetlen jelenleg.

    Közben majd megy a HTC-nek a szokásos bug gyűjtemény az új rendszerről. Párat visszaolvastam. Azokat beírtam, XDA-n is nézegettem, de ugye a bugok régiótól is függnek, így várom az esetleges jelzéseket.

    Amiket beírtam:
    -kamera lilulás
    -roszabb üzemidő
    -a jelzett net megosztás kábelen bug

    meg beírtam pár hiányolt dolgot is amit kivettek vagy nem került bele.

    Pár link a végére:
    Tippek a fotózáshoz
    Világrengető újdonságok a jövő évi csúcs HTC-ről xD
    Pert vesztett a HTC a Nokiával szemben Angliában

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák