Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    Amíg androidos telefonom volt, csak HTC.
    A Desire minden tekintetben fasza telefon volt, egyszer, a gombok miatt vittem csak szervizbe.
    A OneX már hagyott kívánni valót maga után: a kijelző széléhez érve "megfolyt" a kijelző, nem tudták javítani, pedig cserélték a kijelzőt, az is ilyen volt.
    A One M7-et első itthoni hivatalos napján szállították (05.16, ha jól emlékszem), de retúrba ment is vissza, mert sorjás volt, és illesztési hibás nem is kicsit. A második darab (05.21) bár 2 pixelhiba volt rajta, a mai napig működik egy ismerősömnél, én 4-5 hónapig bírtam vele:
    A felső boomsound hangszóró megadta magát, és 10%-on tudott tejesíteni. Bevittem budaörsre, megmutattam mi a gyíkom, elküldték, 2-3 hét múlva visszajött, semmi nem történt, csak szét lett b.szva a készülékház, és SZOFTVERT FRISSÍTETTEK (hiába mondtam, hogy volt system restore). Át sem vettem visszaküldtem, mondván nem javult meg, de még szarabb is lett. Két hét múlva mehettem érte, kapott egy új házat, meg egy torzító hangszórót. Visszaküldtem, két hét múlva megjött megint nem szóló hangszóróval, át sem vettem, és két hét múlva megjött hibátlanul, SZOFTVERFRISSÍTVE, mindezalatt mindannyiszor kértem a cseréjét, szartak rám. Ez kb. két hónap.

    Annyira meguntam, hogy vettem helyette iPhone5s-t, pont akkor jelent meg, másfél éve gond nélkül használom, és legalább a fejegységgel is kompatibilis kábelen...

    Ott vágta el magát a HTC, hogy nincs itthon szervizpartner.
    De ahogy látom a régi nóta megy: 4-5 óra SOT, melegedés...

    Szegény anyámat meg beültettem a hintába egy HTC 8x-szel másfél éve.

    Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák