Új hozzászólás Aktív témák

  • U2ka

    csendes tag

    válasz Nazara #575 üzenetére

    Mindig a szívem csücske lesz a HTC, nagyon szurkolok nekik, hogy nyomulni tudjanak, és igen, a cikkben is írták, hogy ez az oka a melegedésnek (és persze a fair play szerint könnyű úgy előnybe kerülni, hogy én magam is gyártok és fejlesztek chip-eket mint a Samu).

    Ami nagyon irritál még a HTC-ben, az a marketing munka teljes, totális hiánya, és nemcsak itthon. Sose felejtem el a HTC One M7-et. Eltekintve attól, hogy talán volt 1 specializált bolt itthon, ahol meg lehetett nyomogatni a készüléket - sehol nem tudtad kipróbálni. Se egy Mediában, se egy Saturnban, sehol. A One M7 2013 áprilisában jelent meg és én először a nővérem példányát vehettem kézbe és nyomogathattam - 2014 januárjában úgy, hogy Ausztráliából jött haza! És nemcsak a bogárpiszok magyar piac miatt: '13 szeptemberében Londonban sem találtam olyan helyet (jó, csak 1-2 szolgáltatóhoz mentünk be), ahol meg lehetett volna nézni!

    EZ nem marketing, sose lesznek erősek, ha nem nyomulnak ott is. Ó és a garanciális javítások... még mindig külföldre kell küldeni a telefonokat?

    Ezek a dolgok nagyon irritálnak a gyártónál.

Új hozzászólás Aktív témák