Új hozzászólás Aktív témák

  • dodicsaba

    aktív tag

    válasz Nazara #264 üzenetére

    Ja én kipengettem az árát és jol döntöttem nagyon tetszik pedig csak átmenetileg vettem. Közeli barátaim közöl akik látták szívesen átvetnék pedig nem rossz telefonokat használnak. Pl Nexus 6 ,BB passport ,iphone 6. Kézbe vehették és nyomkodták egy kicsit érdekes módon egyik sem fikázta..... Elismerik a jót :K
    Az itt leírt kritikák közül szinte semmi nem fedi a valóságot!
    Nem melegszik jobban mint bármelyik más telefon nem is értem ha dolgoztatom miért ne melegedjen. Fizikai törvényszerűség hogy a munka hőleadással jár de ez nem lépi túl a normál kereteket.
    Anyaghasználat pazar összhangban színekkel.
    Tökéletes összerakás illesztés persze mindez nem holmi műanyag hanem fém.
    Aksi simán bír egy napot nem átlagfelhasználásnál ami bőven elég ha mégsem erre van a szivartöltő STb..
    A hangminőség messze minden telefon előtt jár legyen az beszéd vagy zenehalgátas.
    Kijelző gyönyörű éles képek.
    Kamera nem tökéletes de nem is rossz.Elkapni vele egy két élményt ami a nap folyamán ér arra így is tökéletes. Én nem fotóstúdióba használom arra vannak fényképezőgépek és nincs bennük telefon :N Egyébként biztos javítja a HTC nemsokára a fotóművészek kedvéért :K
    Kicsit csúszós a telefon? Minimálisan de nem simogatni kell hanem fogni. Nem kell aggódni nem fog recsegni ropogni -nem műanyag :)
    Aki pedig azt írta hogy akad , az irtózatos nagy baromságot irt vagy komoly optika csalódása van.Aki ilyet mond az nem használta az M8 vagy az M9 Stb!! Ne is keresetek akadást , nem találtok!

    BlackBerry Passport

Új hozzászólás Aktív témák