Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz Anulu79 #1293 üzenetére

    Ekkora kijelző mellé túl nagy igényeket vársz az akksitól. Ez egy okostelefon, ha használod lemerül, ha nem akkor is csak később. Ennyit bírnak a mai akkumulátorok, mindegy melyik gyártó felé nézel. Ha az N8 bírta 2 napig(amin nem lepődök meg olyan hardverrel - ez nem szidás, csupán tény, hogy gyengébb a cucc ami a nokiában van, evidens, hogy kevesebbet eszik, nem beszélve a Symbian és az Android közti különbségekről is), akkor maradj annál. Ilyen árkategóriában ahol a DS szerepel nem fogsz sokkal jobb üzemidővel rendelkező telefont találni.

  • youngboy

    senior tag

    válasz Anulu79 #1293 üzenetére

    Még soha nem teszteltem az üzemidőt, mert itthon is és melóhelyen is sokszor töltöm, hogy full legyen amikor csak lehet. De szerintem 2 napot is elmenne simán nekem átlagos használat mellett. Ebben 1-2 óra zene bluetooth-n. 1-3 órás szinkronok (időjárás, gtask, POP3 valamint Google és Sense (ezek ugye push). Továbbá WIFI pár óra és 1-2 óra telefonálás. És pár program is fut még. Ez csak tipp,mert amint írtam, soha nem teszteltem.

    Egyébként tényleg a kijelző eszik legtöbbet. Ha sokat nyomkodod, brutális lehet a százalékos fogyasztása. Ilyen szempontból nem tudom mennyivel lehetnek jobbak az AMOLED-s telefonok.

    Átlagban azért 1 nap a legtöbb embernek, amint olvasom a hozzászólásokat. Szóval, ha neked ennél több kell, akkor nem android vagy kisebb kijelző és gyengébb vas. Egyébként iPhone és Bada telefonok ilyen szempontból nem tudom, hogy teljesítenek.

Új hozzászólás Aktív témák