Új hozzászólás Aktív témák

  • afonyaDS

    tag

    nah akkor egykis helyzetjelentés. a GPS-em továbbra sem talál holdat, de megtervezi nekem az útvonalat,(a gyári programról beszélek) csak éppen nem onnan ahol vagyok, hanem 1.5-2 km-rel messzebbről.... letöltöttem az Ndrive-ot, az folyamatosan pestről akar eljutni a célhoz, ami vicces mert kecskeméti vagyok. jah és az ndrive sem talál holdat... csakúgy mint az IGO.. leszedtem minden olyan alkalmazást ami beleszólhatna... következő a factory reset lesz. szerintetek az megoldja? jövőhéten megyek barátnőmmel nyaralni, és GPS nélkül nem biztos hogy odatalálunk.... addig meg ugye a szervíz nem fér bele. jó lenne ha valaki mondana valami okosságot. factory resetelni sem akarok, mert eltűnik a sok szarom (többek között a Fruit ninja rekordom amire olyan büszke vagyok :DD ). kicsit frusztrál a dolog... még jó hogy a holnapi érettségi miatt jobban parázok, mert tuti földhözvágtam volna már a szeretett DS-em.... :O ;]

    Motorola D520->Alcatel OT 311->Alcatel OT 511->Motorola E550->Sony Ericsson K550i->Sony Ericsson W705->iPhone2G->iPhone3G->Motorola Defy->HTC Desire S->Samsung Galaxy mini->Sony Ericsson xperiaMini->Samsung GalaxySadvance->iphone5G

Új hozzászólás Aktív témák