Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tachikoma

    aktív tag

    válasz ORCA58 #1909 üzenetére

    Én vásárlás előtt kb 10 percet nézegettem egy miui-s telót, és akkor azon nagyon tetszett.
    Most hogy ilyen telóm van, már nem annyira. Idegesít, hogy nincs app drawer, valóban rengeteg memóriát eszik, és tényleg kilövi az appokat (bár ez érzésem szerint valami bug lesz)

    Nem néz ki rosszul, szép konzisztens dizájnja van, de azért a launchert egy fél nap alatt lecseréltem inkább, és nem is annyira sok minden állítgatható, és elég sok megkötés is van a témák variálása terén is (mondjuk egy wsm tools ezt is megoldja)

    Egy szó mint száz, úgy gondolom, hogy nem csináltam rossz vásárt a telóval, a hardver nagyon rendben van Egy ZTE Blade, Cubot GT99 majd egy Lenovo A760 után messze ez a legjobb occsó kínai telóm ami eddig volt.

    Azért nagyon remélem, hogy egy pár hónapon belül kijön valami tökéletesen működő AOSP rom vagy egy Cynogenmod, mert azt szívesen kipróbálnám.

    Az egyetlen dolog, ami egy picit bosszant (az app kilövések mellett), hogy ha sikerült két kamerát, vaku ledet, rgb státusz ledet, gyroszkópot, iránytűt meg mindenféle bizbaszt belerakni, akkor a kapacitív gombokat mi a pékért nem lehetett már még plusz egy leddel megháttérvilágitani... (de amúgy egy-két hét után már tényleg magától rátalál az ember ujja)

  • terra052

    őstag

    válasz ORCA58 #1909 üzenetére

    " Esetleg feleslegesen ijesztgetik a jövendő tulajokat" :K
    Ez mindenből a legrosszabb eset volt, és nem mindenkinél minden fordult elő.
    Nálam volt a 4+ óra kijelzőidő, egy nap lazán megvan, adtak hozzá töltőt is...
    Nem lő ki semmit, használd a WSM tools-t, a Greenify-t, és szuper lesz.
    Az új rommal vízszintesen aludt, eddig volt éjjel is merülés.
    Van hozzá MITU is, mire vársz??
    :DD

    werkmania.hu

  • mcwolf79

    veterán

    válasz ORCA58 #1909 üzenetére

    Szerintem megveheted az 1S-t.
    Én 2 napja vagyok egy 1S tulajdonosa, egy Sony Ericsson Xperia Pro-t cseréltem le erre.
    Eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve.1-2 bug/probléma jelen van (a ROM amivel jött bugos volt (nem tom melyik volt, mert nem tudtam belépni a teló tulajdonságaihoz), valamint az SD kártyára másolással is volt problémám). mindkettőt többé-kevésbé megoldottam (ROM-frissítés, SD kártya PC-ben történő formázása).
    Amúgy teszi a dolgát. Most hogy "belaktam" minden kézre esik. Gyors is (Antutu hozza a kívánt 21000-es pontot), nem tapasztaltam még akadozást. Játékot a Real Racing 2-t próbáltam, amely flottul megy rajta, RR3 ahogy olvastam nagyobb gépeken is lagol, szal ezért döntöttem a 2. rész mellett.
    Aksiról még nem nagyon tudok érdemben nyilatkozni.Reggel lehúztam,este már dughattam rá. Bár ehhez hozzá tartozik, hogy elég sokat szöszmötölök vele (játék, böngészés, meg úgy minden más - > ismerkedés). De 2-3 nap ,és megtapasztalom,mennyit bír "normál használat mellett".
    Anyaghasználat tényleg kifogástalan, igaz amit a tesztekben írnak róla.
    Szóval 1 szavazat a csere mellett ;)

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák