Új hozzászólás Aktív témák

  • dioka7

    senior tag

    válasz bagkri01 #5935 üzenetére

    Köszi, neked is. :R

    Továbbra is fenn kell tartanom azt az álláspontomat, miszerint az android egy nagyon jó rendszer, de amire én használom (használnám) arra nem ok. Napi 4 óra beszélgetés, és ebben nincs 5 percnél hosszabb. Vezetés közben kifejezetten rossz használni, mert nincsenek gombok, amit éreznél, látni kell a kijelzőt (de akkor nem látom az utat). Persze tudom, hogy nem lehet kocsiban telefonálni, de head-settel lehet, és ha mindig megállogatok minden hívásindításnál, akkor meg nem haladok. Visszasírom a régi Nokia E72-met, és azt, hogy igazi jó okosTELEFONT már nem gyártanak. :( A pár évvel ezelőtti készülékeken minden ment gond nélkül 1 nyomásra, itt meg... eldobálja a térerőt, recseg a hangszóró (ezzel a 2-vel szerencsére csak itt találkoztam a fórumon), lefagy, nem éled fel a kijelző (ezekkel már találkoztam is), stb,stb,stb.... Ezek pici sz.gépek, ahol sajnos a telefon funkció túlságosan a háttérbe lett szorítva. A legnagyobb bajom viszont az, hogy nincs alternatíva, egyszerűen nem találok jó qwerty-s telefont, csak horror áron...
    Bocs a hosszú OFF-ért...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák