Új hozzászólás Aktív témák

  • domewalker

    csendes tag

    Kedves Felhasználók!

    Nekem most lett aktuális a telefonvásárlás, és mint általában, most is valami best buy cuccot szeretnék. A keret eléggé "szűkös", 50-55k. Újat szeretnék, kb a redmi 1s, illetve az lg l90 maradtak versenyben.
    Átnyálaztam a topic nagy részét, de azért szeretnék egy utolsó megerősítést, ugyanis tartok egy kicsit a telefontól (nem tudom, és nem is akarom évente cserélgetni a telefonom, az előző egy defy volt, az 3.5 évig bírta.)

    Ahogy néztem a RAM kezelés hibája a userek 90%-nál előjött, de elvileg van rá megoldás, legalábbis valaki már leírta a teendőket. Az lenne a kérdésem, hogy az a bizonyos megoldás, amit "mozzarella" írt 100% hogy működik? Bár én az ilyen rootolás stb dolgokban elég noob vagyok - még egyszer sem csináltam ilyet -, ezt még szerintem meg tudnám csinálni, ha cserébe minden úgy működne, ahogy elvárható lenne.

    A másik kérdésem az akkuidőre vonatkozik, ahogy kivettem a kommentekből ez különbözik bizonyos
    szoftververzióknál - tehát adott esetben ezen is lehet segíteni szoftveres úton?

    A harmadik kérdésem elég átfogó: Tudnátok nyugodt szívvel ajánlani a telefon vásárlását? Úgy értem jópáran használjátok már egy ideje összességében mit gondoltok?

    A válasz(oka)t előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák