Új hozzászólás Aktív témák

  • 426os

    őstag

    válasz Sir Riccio #2388 üzenetére

    Azért ez elég marhaság, ne viccelj. Az én P770-emmel (jóval gyengébb hardver, de 1Gb ram) sosem tapasztaltam olyat, hogy random kilövögeti az alkalmazásokat. Magamtól sem szoktam ilyet csinálni, ha van hely a ramban, akkor nyugodtan foglalják csak a helyet. Amikor megnyomom hosszan a home gombot, hogy megnézzem mi van a ramban, rendszerint 15-20 (jelenleg 23db) program várakozik, hogy mikor lehet a szolgálatomra. Skype, FB, Viber állandóan megy (illetve Apex memóriában tartva), de sokszor egyszerre van megnyitva 2 böngésző is, igaz csak 1-2 lappal. Nem szoktam állandóan zenét hallgatni közben, de ha mégis, még nem volt olyan, hogy kilője (PowerAmp). Szerintem ezt hívják normális memóriakezelésnek. Oké, hogy a MIUI többet eszik meg, de akkor is. Nagyon szerettem volna Redmi 1S-t venni, mióta megjelent, de amiket olvasok róla, teljesen elment a kedvem tőle. Régen én is mókoltam a telefonjaimat, de már meguntam. Az elején 1-2 romcsere, kis finomhangolás belefér, de hogy mindig állítgassam a ram-kezelést stb. abból már én sem szeretnék.

    .

Új hozzászólás Aktív témák