Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Male #64 üzenetére

    Ezen a kijelentésen mondjuk egy kicsit derültem én is, mert pont, h nem lehet annyira testreszabni... :N
    Szerintem az a megoldás volt a jó, ami az első 3 buildban is volt, h normál desktop és Start menüs indítás, majd kijelenkezés után elérhető W8 stílusú nagy Start menü=kezdőképernyő. Ezt mi értelme volt kivenni, az nem tudom... :F
    Már előző verziókban lévő is kicsit extrém, hibrid volt, inkább hasonlított egy mini kezdőképernyőre, de most meg főleg...csak függőleges scrollozás se az igazi.
    Illetve ez az ABC-sorrend, telepítés és használat gyakorisága szerinti rendezés is kezdőképernyő, alkalmazások listájának előnye volt. Ezt belesűríteni, WP-s stílusban egy desktop Start menübe, kicsit too mutch... :D

    Ha már vkinek annyira Start menü kell, lehet épp jobbat, használhatóbbat kap, ha 8.1-re rak vmilyen free külső alternatívát, pl. Classic Shellt. Van egy olyan érzésem, h ha Win10-ben továbbra is efelé a high tech, hibrid megoldás felé mennek, akkor StartIsBack és társainak, ott is lesz majd piaca. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák