Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz sing1ep1ayer #12 üzenetére

    Azért van pár dolog a hszedben, amivel nem értek egyet... főleg, hogy mindent általánosítasz benne, mintha mindenkire igaz lenne, és mindenkinek ez lenne a véleménye...

    "aztán nem zárják be a topikjukat addig, amíg valaki nem ad nekik egy nyavadt pirosat"
    ...én sem szoktam bezárni rögtön... egyrészt mert főleg postázok, így pár nap, mire odaér, aztán meg a pár nap gari amit vállalok, annak a végéig is még nyitva szoktam hagyni. Ha bármi van, tud írni ott is, ami nyilvános, így vitás esetben megoldás lehet. ( szerencsére még soha nem volt belőle ilyesmi, remélem nem is lesz )

    "És végül a jegelés: szerintem hülye dolog, még ha emiatt jó fejnek tűnsz is, erre senki nem ad neked pontot, maximum az Úristen (már ha létezik). Emberek, adjátok oda a cuccot annak, aki utalja a pénzt, vagy KP fizet és viszi. Aztán töröljétek a hirdetést!"
    Amikor neked azt írja valaki priviben, hogy csekken küldi a pénzt, akkor mégis mi a fenét csinálsz pl? Amíg nem ér oda a pénz, addig eladod másnak, ha az kp-val fizet?
    Vagy ha valaki jön, hogy neki kell, két nap múlva átvenné személyesen...
    Netán utánvéttel küldöd el, amiben nem lehetsz biztos, amíg nem érkezik vissza hozzád a pénz? ( volt amire heteket vártam... többet nem is utánvétezek, max megbízható embernek )
    Ilyen esetekben teljesen jó a jegelve, vagy hogy adásvétel folyamatban.

    A pontozós rész sem oké amit később írtál. Nem csak a pontszámait látod, hanem a megfelelő topicban a nevére keresve azt is, hogy kitől kapta, mikor és miért...

Új hozzászólás Aktív témák