Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    Én mindig felveszem a telefont, így rendszerint belefutok ilyen mindenféle ügynökbe is.

    Amit látni kell, az az, hogy a vonal másik végén ember ül, aki nem kiszúrásból telefonbetyárkodik, hanem pofátlanul kevés pénzért utasításokat teljesít, mert általában ez az utolsó előtti esélye a munkavállalásra, mert mást nem talált.

    Ez a munka valami irdatlan szinten frusztráló, idegileg teljesen kikészíti az embert (a hívót), egyrészt azért, mert hatalmas mennyiségű szitokáradatot kap azoktól akiket fel kell hívnia, másrészt a kudarc-százalék, az elutasítások aránya hihetetlenül magas, ami tudat alatt az embert teljesen padlóra teszi, annyira, hogy egy gyengébb jellemű ember bele is rokkanhat.

    Éppen ezért, ha csak egy mód van rá próbálok kedves lenni, és csak az első levegővételnél félbeszakítani. Akkor megmondom kedvesen, hogy köszönöm, nem érdekel, ha még van 1-2 kérdés, akkor arra olyan választ adok, ami biztos vakvágány neki, és így max. 20 másodperc alatt el is köszönünk egymástól. Neki volt egy kedves ügyfele, aki végre nem b*szta le, nekem meg nincs bűntudatom. Ha másodszorra is megtalálnak, akkor kérem (még mindig szépen) hogy legyenek szivesek törölni az adatbázisukból. Eddig harmadik hívás kétszer történt meg, elkértem a cég adatait, és megmondtam, hogy hatósághoz fogok fordulni. Azóta nem hívtak.

    Aki meg nem szeretne ilyen megkereséseket kapni, az lehetőleg ne játsszon mindenféle nyereményjátékokat, főleg olyat ne, ahol sms-t kell küldeni, vagy telefonszámot megadni, mert a listák jó része innen van.

    A hitelkártya meg úgy baromság ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák