Új hozzászólás Aktív témák

  • Eddie141

    senior tag

    Remek cikk, és a hozzászólások még jobbak! :)
    Velem kb egy hónapja esett meg, hogy utoljára hívtak, amely közel hasonlóan zajlott:
    Órán kicseng a telefonom ( még diák vagyok, 21éves) Hosszan csörgetnek, majd feladván, hogy nem veszem fel (ám nem rejtett számról, hanem egy 20-asról) leteszi a hívó fél.
    Szünetben természetesen visszahívtam, mert a suli melletti munkámból adódóan sokan hívnak, és érdekemben áll megtudni, hogy mit akartak mondani, ha keresni szeretnék :D (informatikával foglalkozom :DDD )
    A beszélgetés:
    Én: Jó napot!
    Ő: Üdvözlöm!
    Én: Erről a telefonszámról volt az imént egy nem fogadott hívásom. Elnézést, hogy nem vettem fel, de sajnos ÓRÁN voltam. (azért emelem ki, mert ettől már talán leeshetett volna neki a tantusz :) )
    Ő: Semmi gond, esetleg nem tudja, hogy mivel kapcsolatban kereshettem?
    Én: O.O .... Én? Sajnos nem. Elnézést, mit is mondott, mi a neve?
    Ő: A Visegrádi XYZ Hotelből hívom.
    Én: Akkor ez szerintem téves lesz, sajnálom.
    Ő: Ha már vonalban van, megengedi, hogy néhány szóban bemutassam önnek a legújabb üdülési lehetőségeinket?
    - Na ekkor elszakadt a cérna, mert pont jó pillanatomban kapott el a hölgy, és kapcsoltam:
    Én: Már elnézést, de én hívtam, tehát ez az én költségem, és mialatt beszélgetünk, nekem pörög a számlám. Először is, nem érzi, hogy talán mégsem a megfelelő szakmát választotta, ha már azt sem tudja, hogy miért hívott 15 perccel korábban?
    Viszont, ha már úgyis vonalban vagyunk, nem érdekli esetleg vírusirtás, gép bővítés, vagy talán bármilyen Informatikai szolgáltatás?
    Ő: Öhm.. Sajnálom, de nem.
    Én: De biztos? Most csak az útiköltségem kellene kifizetni, és hihetetlenül akciós árat is tudnék szabni. Itt a remek alkalom, hogy bővítse meglepetésből egy családtagja gépét. Egy ilyen alkalmat elszalasztana?

    Erre letette :D Én ingyen hívok 20-ast majdnem, és ennyi szórakozást az a pár forint bármilyen más módon nem nyújthatott volna :D Az osztálytársaim meg ott álltak körülöttem, és mikor visszakérdezték, hogy kivel beszélgettem, szakadtak a röhögéstől :DDD
    Igazából azóta is büszke vagyok a gyors észjárásomra, mert más alkalmakkor csupán utólag szokott valami igen frappáns eszembe jutni. :D

Új hozzászólás Aktív témák