Új hozzászólás Aktív témák

  • marcee

    addikt

    Én általában illedelmesen tájékoztatom a kedves, unszimpatikus hívó felet, hogy semmi sem érdekel, amit kéretlen telefonhíváson keresztül kínálnak, de az utóbbi időben mobilon hívnak, _gépek_, akkor pár másodperc csönd után (én közben hallózok lelkesen) megkér, hogy várjak a kezelő jelentkezéséig. Utána nem tudom mi történik, mert nyilván kinyomom, sőt, csak a készülék értéke akadályoz meg abban, hogy ne a falhoz vágjam. Ami érdekes, hogy előre bemondja a géphang, hogy az erste, vagy a voda megbízásából, és ez a kettő mondjuk tényleg stimmel is esetemben. Jó, az utóbbi a számomból is sejthető, de azért érdekes, hogy nem ezúton nem random egészségügyi előadással zaklatnak.

    Listáról kihúzatni magam én is próbáltam még stabilon, persze nem sikerült. De nagyon tetszik az az urban legend (?), amikor az egyszeri mobiltulaj reklám sms-eket kap hirtelen, majd az egyikre válaszol: "ha még egy sms érkezik erről a számról, akkor megkereslek és kitépem a szíved, meg *** anyád hátán, Te *** kis ***!". Erre kisvártatva érkezik a reakció: "Ön sikeresen leiratkozott a szolgáltatásunkról."

    \m/

Új hozzászólás Aktív témák