Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Geller72 #6 üzenetére

    hát anno nem tudom, mennyi ideig kötött le a hl2, de nem emlékszem, hogy olyan érzés lett volna, hogy túl kevés ideig (ergo pár nap). Arra viszont emlékszem, hogy még sosem ment ilyen szép, élvezetes játék tökéletesen a gépemen, a fizikáról nem is beszélve... Aztán az ep 1 jött, nekem nem volt csalódás (azért nem fizettem, 3-4 óráért nem fogok), elvoltam vele... a mostani ep 2-t még nem próbáltam, mert tegnap a 2-3 óra szabadidőmben a portal-t zúztam fégig + előről elkezdtem az ep1-et, hogy eszembejussanak a történeti részletek.
    A portal meg nem rossz, jó lesz a mások által készített pálya, mert szertem ez a 19 könnyú volt (a 18-19 azért trükkös, de nehéznek azért nem nehéz)

    Szóval az ep1, ep2, portal (TF2-t nem próbáltam) kétség kívül jó játékok, szerintem gyönyörűek, a fizika fun, a gépigény tökéletes (milyen olyan új játék van, amivel tudnék 1280--ban hdr-rel fullon tolni a gépemen? :D), élmény megvan, csak éppen annyira rövidek, hogy én ezért x ezer forintot nem adok ki... (pedig nekem is vannak eredeti játékaim)

    az 1 hangulatát meg hozni egyrészt esélytelen, másrészt meg ne feledjük, hogy kisebb játékdömpingben több időnk jutott egy játékra, és az ember jobban bele is mélyedt... manapság mégha rá is szánja az ember az időt, akkor sem tud belemélyedni, részben persze a játékok felületessége miatt...

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

  • Menthirist

    veterán

    na végeztem az ep2-vel is... igen jó volt, nem unatkoztam az tuti, és kb 6-7 óra alatt végeztem vele... és még mindig milyen szép a játék (és még mindig röhej, hogy 1024x768-ban, minden csutka maxon (+hdr + bloom + minden shader), 4x Aniso, 2x AA mellett röccenésmentes egy 9600XT-n... nincs mese, a source engine a király...

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák