Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz Bad Pritt #10 üzenetére

    Spoileres hsz.

    Akarva akaratlanul nálam már ott nagyon megindult negatív irányba a film amikor Batman robbantgatott és valszeg ölt, legyen bármennyire megtörve ilyet ő nem tesz, a verekedések meg amikor berepül az ablakon és látszik denevérként tényleg nagyon jó, és pont ezért vagyok dühös mert a filmben rengeteg jó dolog van, valami nagyon ki van dolgozva, de ugyanennyi rossz dolog is ami nagyon nincs kidolgozva, de a kettejük közti harc az nagyon nem lett az igazi, nem akarnám leírni de ez kb egy cicaharc volt, és nem is lényeges, már maga az a helyzet hogy Batman mindenáron megakart küzdeni vele, abszolút nem izgatta hogy mit akar mondani csak bumm és mehet a menet, a rajzfilmben azért picit máshogyan volt a helyzet és nem is mosolyogva várta hogy kivégezhesse Superman-t, nekem ez nem volt Batman-es.
    Én Batfleck-től várok még sok saját Batman filmet amiben ő rakja össze a dolgokat és nem Snyder, jó rendező de ez most túlnőtt rajta, vagy csak túl korán jelentették be és a rengeteg idő alatt túl magas lett az elvárás.
    Alfred-től pontosan azért vártam volna többet mert egy Jeremy Irons játszotta, és én belőle akartam volna még többet látni mert amikor szerepelt az nagyon jó de kevés(idő) is volt, így ezért nem derült ki róla se sok azonkívül amit általánosságban tudunk, ez meg így nem tetszett.
    Amúgy arra nem tudsz valami tippet hogy Lex-nek honnan volt tudomása a többiekről, Superman és Batman kilétéről, erre úgy nem nagyon jövök rá.

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák