Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Árpi001 #65 üzenetére

    Meg nem akarlak győzni, de pár dolgot azért szeretnék helyretenni a fejedben. Tippre a te DC-s háttértudásod az animációs és élőszereplős filmek-ből táplálkozik. Ami ehhez kevés szerintem. Én se olvastam minden képregényt. Sőt. De olvastam sokat a DC univerzumról. Ezért az én meglátásaim (nevezhetjük elméleteknek) a következőek.

    Vannak a filmben álomjelenetek, és időn, vagy univerzumokon átszűrődő emlékképek. De maradjunk az időn átszűrődőnél.
    Álom az mikor a fiatal Bruce-t kiemelik a denevérek a veremből. (rém)Álom a kriptás jelenet Martha nyughelyénél.
    Nem álomjelenet Flash megjelenése. Az egészen biztos meglesz magyarázva a Justice League filmben, vagy legkésőbb az önálló Flash filmben. Legkönnyebben a Flashpoint Paradoxon animációs filmből lehet erre rájönni. Ott annál a jelenetnél már ízelítőt kapunk egy nagyobb, komplexebb sztoriból. Ott ugye Barry mondja Bruce-nak, hogy Lois a kulcs. Ez arra enged következtetni, hogy Superman-nel van valami. Vélhetően az ami a "Knightmare" jelenetben történik. (A sivatagos jelenet). Ott mit látunk?! A világ elpusztult. Darksied már vélhetően feltűnt, jelen vannak a Paradémonok. Akik Darksied csatlósai. És Superman nem csak Batman-t utálja. De gonosz. Miért?! Erre Lois a kulcs. Talán meghalt.
    Az szinte biztos, hogy Superman körül fognak bonyolódni a történések a továbbiakban. Ezért sem baj, hogy most a BvS-ben Batman-en volt a hangsúly.

    Lex Luthor ábrázolása. Igen, kicsit sok volt. Be volt oltva egy jó adag "jokerességgel". Ez nem túl jó, tény. De ezt a fiatal Luthor-t még sose láttuk. Nem véletlenül nem volt kopasz. Snyder nem véletlenül ábrázolta külsőleg és viselkedésben is máshogy a karaktert. A film végén láthatjuk külsőleg olyannak (vagyis kopaszon) ahogy a képregényből nagyrészt megismertük. Vélhetően személyiségbeli változást is eredményez mindaz amit megtudott a kriptoni hajóban. Amit Steppenwolf mondott, vagy mutatott neki. Apropó Steppenwolf, abban a kimaradt jelenetben láthatóak a "mother box"-ok. Amik alkalmasak portálok megnyitására. Így a paradémonok át tudnak özönleni rajta. És nem mellesleg ezen keresztül tudja majd Darksied manipulálni Superman-t is. És így válhat majd gonosszá.

    Az meg, hogy te azt nem értetted meg, hogy Batmannak mi az indítéka, hogy Superman-t el akarja tenni láb alól..arról senki más nem tehet csak te. Mert a leírtak alapján ezt nem sikerült megértened. Nincs köze az "álmokhoz".

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák