Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Napok óta akartam ide írni még egy hosszút, pár dologról a filmel kapcsolatban, de nagyon nem volt időm. Na majd most.

    Hágé Lois-ról és a nőkről a filmben. Nekem nagyon nagy félelmem volt a filmel kapcsolatban, hogy Lois ripacskodására túl sok idő fog elmenni. De szerencsére nagyon nem így lett. És én ennek nagyon örülök. Pedig nem vagyok hím soviniszta esküszöm, de ide ennyi pont elég volt.

    Flash A filmben legjobban akkor örültem mikor volt a Flash-es cameo. Pontosabban az mikor Bruce-hoz beszél a tér/időn keresztül. És rögtön megörültem mert akkor vagy a Flash vagy a JL film a Flashpoint Paradoxon-on fog alapulni! És kevés ennél jobb dolog történhetne a DC filmes univerzumával mint ezt feldolgozni. (Green Lantern lenne csak nagyobb dolog :D)
    Viszont Ezra Miller még mindig nem Flash karakter. :( De nagyon nem. Grant Gustin szerintem tökéletesen hozza a karaktert. De ezen kár rágódni, Ezra-nak nagyon fel van adva a lecke. Csak rajta múlik a film sikere az én szememben.

    Még mindig maradt bennem egy gondolat, de azt át kell gondolnom rendesen. Várok vele még pár napot. :)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák