Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    válasz Benito94 #15 üzenetére

    Szóval van konzolod, és többet ültél előtte, mint 2 óra, igaz? Az egy évből, amióta újra konzolozom, kb 1 hétig volt fura kontrollerrel irányítani a játékokat. Jelenleg meg az egérrel való irányítás nem megy.

    hogy az ötödik rész miért csak a régebbi konzolokra jött ki és miért nem PC-re.. hát persze a lóvé miatt

    Én más stúdiók helyében sem bírkóznék PC port-al. Azért szerintem te sem örülnél, ha kemény munka után a főnök bejelentené, hogy a kövi fizud a Vörös Kereszt kapja (szerintem ennyit jelent egy konzoljáték PC-re való kiadása játékfejlesztő szemszögéből). Néha vissza sem jön a befektetett összeg + a PCsek sírását hallgatni, hogy konzolport...

    A PC jó Indie játékoknak, MMOknak és azoknak a grafikab&ziknak, akik FullHD alatt hányingert kapnak a látványtól (vagy akik a játékbevásárláskor bolt helyett ncore - tbp-re látogatnak fel).

    És a Steam eladásokat sem kell mérvadónak venni, hisz 5€ egy GTA IVért a PCseknek megéri, de a játékfejlesztők a hajukat tépik.

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák