Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Syrius XIX #78 üzenetére

    Addig oké hogy próbálsz érvelni az álláspontod mellett, ennek én örülök. De hogy arra képtelen vagy, hogy helyesen értelmezd amit írok azzal én nem tudok mit kezdeni. Elég sok kommentben fejtettem ki a véleményem, az hogy te kettőből összeollózol hülyeséget azzal mit csinálja?
    Röviden:
    1. Autós játékról beszélünk, és annak beállítási lehetőségeiről, nem forgalomban lévő autókról.
    2. Ezt nehéz hova tenni. Mert addig oké, hogy a Forza nekem az etalon és ahhoz viszonyítok. De itt nagyon sokat erőlködtél mire sikerült kiollóznod azt az oda nem illő Mario Kartos rész!? Kár volt mert a két dolog nem következik egymásból. De megmagyarázom ezt is, hogy megértsd. Azt arra írtam, hogy miért ne lehetne összehasonlítani az autós játékokat egymással?! A gond ott van amikor emberek próbálnak azzal érvelni, hogy arcade az nem szimulátor. (és erre te pont ezzel jössz: "+ Ez nem szimulátor!!!")

    De legyen igazad!
    Utólag elnézést a hangnemért, én nem szeretek ilyen hangnemben érvelni. De ha te így akkor én is...

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák