Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    Majdnem az elsők között voltam, aki csatlakozott a GTA V online világához. Nemrég, a premier napján láttam élőben PS4-en, de nem győzött meg. Nem azt mondom, hogy kevesebb lett, csak azt az árkülönbözetet nem éri meg, amit jelentene számomra, hogy váltsak. Szerintem.
    Az viszont nagyon csúnya húzás a játék kiadójától, hogy amerikai profillal PS4-es el lehet érni a legújabb frissítést online, európaival csak offline, PS3-on meg semmi híre/nyoma az egésznek. Bár ma még nem néztem. :B Remélem idén is lesz "karácsony", havazással meg mindennel, és nem csak két napig. Legalább annyi legyen, ha már frissítés szempontjából le vagyunk ejtve...

  • kelly416

    veterán

    válasz Atom_Anti #8 üzenetére

    Csak ott a rendszer is megkéri a magáét, itt meg gyanítom, mivel játékok futtatására van tervezve az egész, megelégszik jóval kevesebbel is.

    Bocha:
    "Kontra:

    Egy picit lehetne több új tartalom az Xbox 360/PlayStation 3 verzióhoz képest
    Az online játék még mindig nem tökéletes, sokat kell várni"

    A missionok betöltési idejével egyet értek, sok. De azt nem értem, miért kell bármi más tartalmat kapjanak azok, akik PS4-en játszanak, mint azok, akik PS3-on? Nem elég a sokkal jobb kidolgozás, a nagyobb részletgazdagság? Nem elég a sokkal szebb grafika? Nem elég az FPS nézet? Miért kell újabb fegyverük, autójuk, repülőjük, tengeralattjárójuk vagy bármi egyebük is legyen? Miért nem kaphatja meg mindenki az újítást? Mármint nem azt kérem, hogy a RockStart szemével nézd, és úgy válaszolj, hanem a saját véleményedre. A "piacot" értem, hogy eddig ugyan fizettünk, de mostantól le vagyunk sz@*va, ha nem vesszük meg az új konzolt, még egyszer a játékot, és még fizessük a PSN+-t is, mert csak úgy van online.

  • kelly416

    veterán

    válasz front3r #12 üzenetére

    Totál igazad van, így is örülök, csak azt nem értem, miért tojnak azokra, akik eddig a pénzüket beletették? Csak, mert PS4-en nemcsak drágább, de ott van a PSN+ előfizetés, ami még több lóvét hoz? De még inkább az a kérdés, hogy miért csak az Amerikai profillal nyílik meg online az új fegyverek és autók használhatósága PS4-en is? Az EU profilban csak offline van újítás. Nem is tudom, de ez így eléggé csúnya megoldás.

    lmno:
    Na ez meg a másik. Barátom, akinél láttam 18-án a GTA-t PS4-en, akivel együtt végig izgultuk a telepítést, alig fizetett 17000Ft-ot a játékért, 15000Ft-ot a PSN+-ért, és még örülni sem örülhet, mert a 300-as karaktere az EU profilban van, az Amcsi profilban meg egy 10-es. :((( Ja? Azért volt ilyen olcsó, mert előrendelte, mert ugyanonnan, ahonnan a PS3-as verziót is, és mert még egy ezres kedvezményt kapott, amit azonnal le is vonatott a játékból. Nem kis lehúzás... persze tudom, ez sem kimondottan Magyar piacra készült.

    Alice90:
    Én a helyedben PS-t vennék, főleg, miután a cikkben is benne van, hogy PS-en láthatóan jobb, mint BOX-on. Elolvastam, tárgytalan, nem az új generáció között válogatsz. :B Én is ezért vettem egy PS3-at egy éve. Nem mondom, hogy nem érte meg. De ha azt a rengeteg időt visszakapnám amit beleöltem, nem is tudom, mit kezdenék vele... Recésnek meg PS4-en is recés, úgyhogy ha ez zavar, akkor marad a PC.

    cr33p:
    Nem lehet, hogy azért, mert a PS-c világ költ a legkevesebbet játékra, és ők warezolnak a legtöbbet? Szerintem ez állhat a háttérben.

  • kelly416

    veterán

    válasz #97716736 #33 üzenetére

    +1 A GTA az nem fps, amikor kipróbáltam, vágytam vissza a TPS nézetre. :K

    Vipeman23:
    Amennyiben a két lépésre lévő autó szárnya nagyon távoli, akkor totálra csak a távoli dolgok recések. Bár lehet, én ültem túl közel a 100+ centis fHD TV-hez (nagyjából egy méterre, mert távolabb nem volt hely :DDD ), de akkor is recés. Amúgy meg jobban jársz, ha nézel gameplay videókat, és nem egyetlen rendhagyó esetre támaszkodsz, mert PS4-el már fel is lehet venni, meg is lehet osztani, és ott tuti azt látod, ami a képen is ment. De ha gondolod, majd csinálok egy videjót fHD-ben a TV-ről, hogy mennyire látszanak a recék, csak ahhoz össze kell egyeztessem a kettőnk szolgálatát.

  • kelly416

    veterán

    válasz #81556480 #54 üzenetére

    A kocsidat akkor viszik el, ha a közelben halsz meg úgy, hogy körözésed is volt. Egy időben helyén kezelték a dolgot, ha nem a rendőrség nyírt ki, ott maradt a verda, de rövidesen visszakapcsolták, hogy bármilyen módon halsz meg, bezsuppolják a járgányt. ;]

    Amúgy ha nem is spontán, de az utóbbi időben hoztunk össze 12-14 fős autós találkozókat, gyorsulási versenyeket, tuning felvonulásokat... nem kell hozzá több, mint jó pár ismerős, egy invite only szerver, néhány hangadó mikrofonnal és kész is. Jó buli nagyon. :D

    De az online-ban úton maradt roncsok általában másik online játékosok járgányai (voltak), vagy tényleg nagyon meleg még a tetthely... és egyben cSuwwi számára is fél válasz, PS3-on még mindig tapasztalható, a hátat fordítok-visszanézek, és más áll ott dolog, de nagyjából 50-80 méteren belül nem generál újra, hacsak nem vagytok sokan, akik arra mozognak. A minap egy reptéri busszal legalább 10-en megközelítettük a Titan hangárat. Következmény, legalább 8-9 Titan jelent meg majdnem egyszerre, és robbantak egymásba. Iszonyat nagyot röhögtünk, mert szerintem az ilyen "bakikat" is fel lehet fogni viccesen. Persze, amikor bekászálódsz egy Titan-ba, de még nem jöttél ki a hangárból, és valaki arra jár autóval, hajóval, légi egységgel, ernyővel, de akár futva is, és pont generál még egy Titan-t, akkor bosszúság van, mert Te bizony ott hagyod a fogadat, még ha spontán halálnak is számolja és nem írja a másik játékos számlájára.

  • kelly416

    veterán

    válasz #81556480 #91 üzenetére

    Nekem az utóbbi egy évben még sosem, pedig volt, hogy órákat csücsült ugyanott az autóm. Mindegy, nem fogunk ezen összeszólalkozni...

    Kex613826:
    Egyet értek. Főleg, ha nem csak olyan szerverekre jár az ember, ahol mindenki mindenkinek az ellensége, és bármikor kerülhet a karakter textúrájába ólom, hanem haverokkal összeülve, csoportos baromkodás, autózás, biciklizés, repülőzés, ernyőzés, ügyességi marháskodások, Titánnal és egyéb repülőkkel a Maze tetejére leszállni, vagy akár a Chiliad tetejére, repülős figurákat csinálni a víz felett egy méterrel, ameddig a másik fényképen örökíti meg mindezt... és akkor még itt vannak a küldetések, ezer meg egy módon megcsinálhatóak. Így 300-as szint táján már rég azzal szórakozom, hogy az alacsonyabb szintű barátságos karaktereket segítem, de mostanság egy egészen jó kis csapat alakul, baromi jókat szoktunk beszélgetni délutánonként.

  • kelly416

    veterán

    válasz sid.:Rc211v #152 üzenetére

    Én is toltam nem egyszer du. 3-tól hajnali 2-3-ig. Jó a játék, jó az online társaság, ennyi.

  • kelly416

    veterán

    válasz sid.:Rc211v #154 üzenetére

    Én is ezerrel toltam az offline-t, egy-két héttel a megjelenés után, aztán elindult az online, de én maradtam az offline-nál. Amikor barátom mondta, hogy végre van normális online, nem kell mindig újra kezdeni, végre ment a felhőbe, akkor csatlakoztam be. Ez volt november közepe felé, tavaly. Azóta nagyjából négy órát toltam offline. :DDD Eszméletlen jó online, úgyhogy próbáld ki mihamarabb. Ha gondolod, privátban összeröffenünk, cserélünk elérhetőséget, és beveszünk a kis csapatba. 2-16 közötti létszámban szoktunk összegyűlni invite only szerveren, ökörködünk kicsit, ha valakinek baja van, megbeszéljük, és aztán aki akar, megy küldetésbe...

  • kelly416

    veterán

    válasz sid.:Rc211v #156 üzenetére

    Ja? Akkor tárgytalan, én PS3-on tolom még jó ideig, és nincs crosplay. :(((

  • kelly416

    veterán

    válasz Alice90 #164 üzenetére

    Keresel egy tenisz pályát, behívsz embereket, valaki elfogadja, és már mehet is a játék. Ugyanúgy, mint a szkander, vagy a golf, csak a golf több személyes is lehet.

Új hozzászólás Aktív témák