Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz hallerlaller #797 üzenetére

    A sima tárhely telítettségének a rendszer sebességéhez szerintem sem szabadna semmi közének lennie pedig. Extrém eseteket leszámítva persze (ha tényleg teljesen megtelik mondjuk az a rész is ahova a programok mentik a beállításaikat) de az sem lassulást hanem hibákat okozna inkább szerintem.
    Az installált appok inkább okozhatnak ilyet, de azokból is inkább csak azok amik folyamatosan futnak, amiből kevés kellene hogy legyen.
    A táblán nekem is van még bőven helyem de nagyon nehezen tudnám elhinni hogy a hely megtelése önmagában az egész rendszer lassulását okozná, azt a helyet szerintem nem használja fel az OS a progik gyorsítására, nincs lapozófájl vagy ilyesmi.

    Más: Most teszteltem kicsit a film streamelést (ES explorer-en keresztül), és a korábbi tapasztalatokkal konzisztensnek tűnik az eredmény: 1080p felbontás alatt nem nagyon kottyan meg semmi neki, tökéeletesen visz mindent, az 1080p-seknél viszont változó az eredmény, némelyiket bírja sávszéllel a wifi, némelyiket nem, nyilván a film bitrátájától függ elsősorban. Az olyan 10 Mbps feletti bitrátájú videókat már nem bírja sávszéllel folyamatosan ahogy látom, ami kár, és kicsit furcsa, mivel elvileg n-es wifi van benne.

Új hozzászólás Aktív témák