Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Pompi #22821 üzenetére

    Szerintem sem :) Most is azért, mert a készülék egész eddigi pályafutása során most kapta meg a legnagyobb frissítést, egy teljes főverziószám ugrás személyében, és mert lehet márciusig várhattam volna az OTA-ra. Egyébként így, hogy 1,5 hónapja várok, ha az 5.0-t tettem volna fel így - azaz nem jött volna ki az 5.0.1 és az 5.0.2 -, és ha az is így hasított volna mint az 5.0.2 akkor azt mondanám, hogy feleslegesen vártam ennyit, előbb meg kellett volna lépni... így viszont, hogy az 5.0.2 csak pár napos és egyáltalán nem biztos, hogy az 5.0 bevált volna nálam (volt akiknél igen, volt akiknél nem, és utóbbiak voltak többen), így nem volt elpazarolt idő. Facebook cuccokat, így magát a FB alkalmazást, a Messengert és az Instagramot sem tettem még fel, de a Twittert sem. Egyelőre nem kell ott van az L7 II-n. Ja ha már szóba kerül az LG, nos annak a gyári frissítője fent van a Windows 7-es rendszeren, azon amin az Android SDK is volt. Érdekes módon kevésbé macerásabb, vagy ha úgy tetszik, laikusok számára is könnyebben frissíthető mint a referencia Nexus készülék, és tárhelyből is 200-300 MB + a frissítés mérete, egyszerűen rádugja az ember az USB-re, és frissül.

    Itt éppen Android 4.4.2 egy jobban optimalizált 4.4.2-re :)

    Nexus 7-nél egy érdekes a záróképernyőn:

    Akkumulátor töltöttségénél a 100.szint megnevezés vicces, mint valami szerepjáték karakter :D

Új hozzászólás Aktív témák