Új hozzászólás Aktív témák

  • bl4ze

    veterán

    válasz EnterR #39848 üzenetére

    Akkor próbálom párszor lemeríteni.
    Ami most akku téren történt : este egy jó 30p SOT után lement 71%-ra, Viber-Chrome és úgy tettem repülő módba.
    Reggelre 3%-ot merült, ez még ok. (normál esetben 1% szokott lenni repcsiben)
    Otthon használtam picit, majd indulás előtt 64%-on volt. Betettem a farmer zsebembe és hajolgattam benne majd láttam a telefon kikapcsolt :W Újra lett indítva és mit tesz isten : 77% (!) volt a töltöttség a korábbi 64% helyett. Szóval tényleg össze-vissza mutatja az értékeket mintha a driver makkant volna meg ahogy mondták ? Mitől? Egy képernyő csere, összerakás ilyenre képes ? ?

    Ami viszont aggaszt: tegnap óta 3x 4x kikapcsolt a telefon. Egyszer még kézben a Spigen tokba berakás után a szervízben, majd utána otthon is, zsebbe rakások után.
    ILYEN SOSEM volt ELŐTTE!! Mi lehet ez? Érintkezés a power gombnál, vagy esetleg a Spigen tok a ludas - elhasználódott ? A szervízben a srác mondta, hogy kicsit már viseletes nem az igazi a tok, de korábban SOHA SEMMI ILYEN GOND NEM VOLT :W :W ...egyszer sem kapcsolt ki.
    Spingen Slim Armor a tok.
    Szóval jó lenne tudni mitől kapcsol ki : power gomb érintkezés vagy a tok "nyomja meg" zsebben..... :F

    .:. bl4ze .:.

Új hozzászólás Aktív témák