Új hozzászólás Aktív témák

  • Nashville

    tag

    Sziasztok!
    Nyolcadik hónapja vagyunk a lányommal együtt nem felhőtlenül boldog tulajdonosa egy-egy Nexus 5 telónak. Azt hittem ez lesz maga a tökély, de idővel rájöttem nincs tökéletes telefon. Még nem root- oltam a telókat, nem nyúltam mélyen a "lelkükbe".
    Tudnátok-e abban segíteni, hogy miért van az, hogy töltés közben szinte használhatatlan a telefon (érzéketlen a képernyő)? A lányomnál korábban jelentkezett, úgy gondoltam túlspilázza a problémát, aztán rá kellett jönnöm, hogy sajnos valóság ez a dolog, mert az én telóm is ugyanúgy produkálja már a hibát (szóval eleinte nem volt gond velük). Annyira megzavarodik a telefon, hogy még feloldani is alig lehet főleg, ha kóddal vannak lezárva. Az oldalak lapozása közben alig érintett programokat nyit meg, sőt olyat is, aminek nincs ikonja az oldalakon. Nagyon gáz ez egy ilyen csúcskategóriás telefonnál. A boltban ahol vettük azt mondták, hogy valószínű, hogy a gyári töltő a hibás. Olyan mázlim van, hogy egy barátom LG G2- es töltőjével is ki tudtam próbálni, de a hiba ugyanúgy jelentkezik. Úgy gondolom ennyi tapasztalat után, hogy a telókkal lehet a baj, nem a töltővel. Szerintetek? Remélem, tudtok segíteni, mert nem akarnám 1 hónapra elküldeni garanciába a telókat feleslegesen, ha nem muszáj.
    Előre is köszi a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák