Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    alakul alakul az oldal....csak azt ne kövessétek el, amit a Gamestar.hu tett.....jó kis design lecserélték egy kalap sz@rra....

    de akkor az észrevételeim, amikkel remélhetőleg segítem a munkátokat :DD

    - ha van rá lehetőségetek, és energiátok, én a helyetekben a TOP 5 rovatból TOP 10-et csinálnék....
    - Mivel a HÉT FŐBB HÍREI rovatba kerülnek az általatok legfontosabbnak tartott hírek, ezért sztem emiatt a jövőben a TOP 5-be nem szükséges híreket rakni, talán csak nagyon kirívó esetekben....így a TOP 5-be kerülhetnének a legolvasottabb, legnépszerűbb, legérdekesebb írások...
    - a HÉT FŐBB HÍREI-t én megpróbálnám kibővíteni...mert 4 hír fér csak ki....jó lenne minimum 6
    - a FRISS HÍREK-el nincs gond....nyílván ott vannak a kevésbé izgalmasabb hírek, de én a TI ÍRTÁTOK-at kivenném onnan...elhelyezném valahol oldalt

    a többi dolog sztem rendben van...de volna itt még valami - nem tudom, hogy ez az oldal felépítéséből adódik, de sztem elég nagy pazarlás a jobb és baloldali oldalsávban az a sok felesleges dolog...Videókártya hírek, Videókártya tesztek, Kiemelt fórumtémák...ezek a Prohardver-hez kapcsolódnak, én a helyetekben ezek helyére is inkább a Gamepod-os rovatokat illeszteném be....

    Egyszóval jól halad az oldal, jó úton, csak a felahsználóbarát felületre ügyeljetek, legyenek jól elkülönítve a dolgok, átláthatóan...

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák