Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Wolverine #71 üzenetére

    Nem FPS-en szocializálódtam, hanem Wizard of Wor-on meg Scramble-ön. :D Aztán F1GP-n, meg Wolfenstein-en 8tudom, ez már FPS).
    Az én szempontom az, hogy az én szempontom. A sajátom, itt benn, a fejemben. Egyébiránt egy Heretic 2-ben pl. egyáltalán nem zavart a külső irányítás, Tomb Raider-ekben meg az irányítás problémái nem a külső nézetből fakadnak. KotOR-ban is remek. Szóval számomra Witcherben ez hiba. Mindenesetre külső nézet sztem csapatos játékokhoz való max (taktikai, stratégiai), de ez szubjektív.

    Kolombusz: félreértettél. Nem azt írtam, hogy a konzolosok idióták. Elnézést mindenkitől, ha ennyire félreérthető lett volna. A kifejezést az erőltetett külső nézetes játékok imádóira értettem, és még csak azokra sem, akik kényszerűségből játszanak egy játékkal, amely ezt leszámítva akár még jó is lehet.

    TDU-t eredetit adott kölcsön egy haver, mert ahány drága game porosodik a padláson az átverő demók miatt, manapság inkább már kipróbálok egy játékot megvétel előtt. És egy kis Ferrari 1.800.000 USD-ért, ez azért nevetséges, ahogy más kocsiknál a 10M-s árak is. És a rendőrök viselkedése szintúgy. Ha a haver játékja hamis volt, akkor 100%-os hamisítvány.

    Gabi113: Nem Diablóztam, legalábbis nem azzal. Még C64-en, autóssal. :D A kamera alkalmazkodjon az én nézőpontomhoz, mert a fejemből nézek kifelé. De ez az én mániám.
    92-pontos, meg hasonló "hivatalos" tesztekre nem érdemes hivatkozni, mert ezek a tesztek sem többek reklámoknál. Amelyik gyártó jól fizet, magas pontszámot kap (ezért is van pár drága szemét a padláson), amelyik nem, azt a game-et lehúzzák. Lehetnek persze üdítő kivételek, ezt nem vitatom.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák