Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaylac1990

    csendes tag

    Én most vettem egy S5-öt előfizetésem hosszabbításával. Előtte volt egy s3-am, akkor nagyon megszerettem a samsungot, majd biztosítás keretében egy Sony Xperia Z-re lett cserélve. Már alig vártam, hogy megszabaduljak tőle. IP védelmen kívül egy nulla volt a Sony üdvöskéje. Így határoztam el, hogy samsunghoz vissszatérek, kapcsolatpontok beváltásával egész olcsón megúsztam. Többen írtátok, hogy Hype + drága nagyon a készülék.
    Tapasztalataim alapján semmivel nem volt drágább, mint anno az S3-om, sztm a piaci szabályokat tekintve nem nagy pénz érte. Nyilván ha vár az ember 1-2 évet már 70 000 Ft-t megkapja majd, de sztm aki most gondolkodott készülékváltásban, annak megérte beruházni rá.
    A hype-ról meg annyit, hogy nagyon sok vásárló van, aki nem ért a telefonokhoz és nem bújja a fórumokat, mint "Mi" :DD , nyilván azok azt veszik, amit az ismerősöktől hallanak. Szerintem ez teljesen jó, mert inkáb vegyen egy s3-t, s4-t, v s5-t, mint egy középkategóriás készüléket, ami állandóan akad, befagy, belassul hol memória, hol a proci miatt. (Biztos sokan vágjátok mire gondolok) :)
    Személyes igényeimet pedig a samsung kielégíti olyan téren, hogy ha fejemhez emelem a készüléket magától hívást indít, nem zár le a kijelző míg nézem ...stb. Sokan ezt paraszvakításnak gondoljátok, meg feleslegesnek, de nekem sokkal kényelmesebbé tette a telefonozást. (nem kell nyúlkálgatnom a kijelzőhöz... stb). Korrektek az eredmények, amit az eladások hoznak. Ugyanígy szorítok az LG-nek, HTC-nak, Iphone-nak, Lenovo-nak...stb, hogy minél több magas kategóriás telefont adjanak el. Így legyen mindenkinek stabil, jó készüléke és maradjanak meg a mobilos munkahelyek a világ minden pontján. :K :K

    Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

Új hozzászólás Aktív témák