Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsi1911

    aktív tag

    Siralmas volt az 5c. Az is az, hogy ezt tovabb viszik. Tim Cook is beismerte, egy hivas alkalmaval, hogy nem sikerult elerni amit akartak.

    Lehetne egy 6c, ami NEM plasztik, hanem csak a hardvere gyengebb, és teljesen korrekt lenne. De mindig meghal egy Apple Fan, amikor az Apple kiad valamit, amit muanyagbol csinal.

    Re: azert nem jó, ha USB-C az iPhone, mert akkor midnenki tudna kabelt csinalni a telefonhoz, és nem lenne meg az Applenek az a haszna, hogy az iPhone felhasznalok evente muszalyak legyenek venni egy 15£-ba kerulo tetves kábelt.

    Siralmas amit a kabelekkel muvelnek is. 30K HUF egy laptop tolto(mondjuk ez az uj USB-C-s tolto joval olcsobb, mert csak kabel kell, nem pedig a tolto maga). A lenyeg, hogy egy 30 rongyos laptop tolto, 2 ev alatt tonkremegy.

    [ Szerkesztve ]

  • mazsi1911

    aktív tag

    válasz Csapoati #10 üzenetére

    #9 Hat kinek mi. En inkabb fizettem volna egy 5-ert tobbet, (meg ha kopik is), mint hogy 5C-t vegyek amiben ugyanaz a HW van.

    Volt i5-m, és tenyleg siralmas hogy kopott, de amikor mar csunya volt, fogtam, és visszavittem. Az Apple pedig keszsegesen ki is cserelte. :D

    #10 en fan révén, megvettem majdnem minden iPhone-t. A 3G és a 3GS volt az, amit nem. Pont amiatt, mert muanyag. Helyette, megmaradt a 2G, és az i4-ig azzal huztam. Szoftverileg is jó volt, mert 3.1.3-ig fle lehetett frissiteni. Kicsit lassu volt mar, meg jó lett volna neha a 3G, de inkabb legyen fém.

    #17 mond ezt azoknak, akik iPad-et hasznalnak pl. Amit szinte otthon hasznalsz, és szinte MINDIG tolton van, mert miert ne legyen. Igy, nalunk az iPad kabelet evente kell cserelni, ami nagyon gáz. Ennyi penzert, igazan lehetne rendes kabelt is csinalni, vagy legyen sokkal olcsobb.

    #18 Probaltam, vettem, tobb fajtat is. Mondom a gondokat: iPad-et egyszeruen el sem kezdtek tolteni. i6-ot elkezdi, de csak lassan toltotte, hiaba van 2.1 amperes toltom. 3, volt hogy a csatlakozobol kijott a kabel. 4, iszonyu sok hir van arrol, hogy az ilyen kabelek kigyulladhatnak. Na meg, tenyleg, lehetne rendes is, ennyi penzert nem?

    Ezeket szubjektiv velemenykent irtam, valakinek nyilvan fontosabb a hardver, mint a kulso anyaga. Nekem nem.

    [ Szerkesztve ]

  • mazsi1911

    aktív tag

    válasz janeszgol #29 üzenetére

    #29 Háhá! En Windows-al kapcsolatban egy furcsa jelenseg vagyok. A 7-et imadtam, és HITTEM hogy minden 2. Windows verzio az, ami hasznalhato. Lasd 98, XP,7. Amint felraktam a Win8-at, majdhogynem elsirtam magam, mert rahuztam a jol bejaratott 7-re. Par honapig picsogtam, hogy mekkora tragya stb, aztan jott a 8.1, meg par tweaket felrakva, egesz megtetszett. Leginkabb a sebessege.

    Az MS meg most kihozza a HoloLens-t, amitol magam ala pisiltem amikor meglattam, és hogy ez lesz az elso VR amitol nem fog fajni az ember feje. BIG UP az MS-nek a reszemrol, az utobbi evekbeli munkajuk miatt, a Win10-et nem probaltam, de sanszos hogy klassz lesz!

    Ballmer nekem mindig is egy vicc volt, mar csak amiatt is amit az iPhone-rol mondott 2007-ben. Meg amit azelott az ipod-rol. Mindketszer segget csinalt a szajabol, ideje volt hogy elhuzzon. A mostani fejest nem ismerjuk, 5-10ev és kiderult hogy jó helyen van-e:D

    #30 Hi, Angliabol vagyok en is, és amikor 5c-t latok inkabb a fejem fogom:D De kinek mi. Pl a feher verzio, nekem is tetszik, viszont penzt nem adnek erte.:)

    Pont az 1£-5£-os kabelekkel furodtem be amugy, sosem mukodtek. És igazad van, tenyleg lehet jobbat venni, amit szerintem a Belkin csinal teljesen jó. Made for iPhone cetli rajta van, meg a belkin ert is a kabelekhez. Toluk veszem mar par eve:)

    #32 JA! A bili muanyag! Az a gond! Ha olyan lenne, mint anno az a Lumia volt, meg azt is meggondolnam hogy fem/uveg helyett azt veszem! De ez a mostani....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák