Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz hhx #17 üzenetére

    Egyetértek. Volt már iPhone 3G-m, 4-em, 5C-m, 5-öm és 6-om, egynek se csesztem el soha a kábelét. Kop-kop-kop. Ha meg utazom, úgy csomagolom, hogy ne essen baja, mert pl. napszemüveget sikerült már ripityára törni biztonságosnak tűnő helyen.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • CoDWaW07

    őstag

    válasz hhx #17 üzenetére

    Én is valahogy így gondolom...
    Nekem a lassan 3 éves Lightning kábelem is még jó állapotban van, pedig hordom is, olykor csak simán behányva.
    Viszont ismerek olyat, aki megkapta az új iPhone-ját és a hozzá való kábel 2 hónap alatt úgy nézett ki mintha legalább 8 éves lenne.

    Amúgy ezt az egész 5C dolgot ott rontották el (nálunk, meg a környező országokban), hogy nem adják használható előfizetéssel... Ha valaki olcsóbb iPhone-t szeretne akkor gyanítom nem akar 190ezret kiadni egy 5C-ért amikor megjelent...
    Épp az lenne a lényege hogy a szolgáltatóknál meg lehessen venni "átlagember" által is barátságos előfizetéssel, de ne úgy hogy előfizuban is 140-150 ezret kell kiperkálni helyben azért hogy ne havi 20 ezer forintos havidíjjal adják oda.
    Lássuk az örökzöld példát: USA-ban a legújabb iPhone-t az emberhez vágják 200-300 $ kifizetésével teljesen baráti havidíjjal, és függetlenül is 650 $ környékén van (a fizetések arányáról sajnos nem is beszélve..)
    Így konkrétan bármilyen, jövedelemmel rendelkező ember tud magának venni ha akar.

    joey20: Az 5S hardverét mindenképp megkapja ha lesz Touch-ID, mert csak az 5S hardverétől (A7) támogatja a SOC az ujjlenyomat-olvasót.

    [ Szerkesztve ]

    ●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

Új hozzászólás Aktív témák