Új hozzászólás Aktív témák

  • ModliH

    tag

    válasz Penguin95 #12 üzenetére

    Aki csak teheti próbálja ki, nem fogja megbánni!
    Tény hogy nem egy AC, vagy BF4, de akinek van igénye arra hogy egy lélekkel, és megrázó történettel rendelkező játékkal játsszon annak egyenesen kötelező!
    Megvallom nem sok játékot vettem meg életemben, nem vet fel a pénz, nincs high-end gépem ami el tudná vinni a drága játékokat, általában ingyenes játékokkal toltam, ha valami fizetősre kíváncsi voltam akkor megszereztem más forrásból. Ennek a játéknak az első részét sem egészen tisztán szereztem meg, viszont az első végigjátszás után még végig vittem kétszer, majd megcéloztam a steamet, és megvettem az egész csomagot 1-5ig. :K Nem hittem volna hogy huszonévesen egy egyetemista tini lány kalandjai fognak úgy lekötni mint a Bioshock Infinite óta semmi, de így van. :)) Csak ajánlani tudom mindenkinek, sajons az a 6 hét az kegyetlen sok két rész között, én már tűkön ülök, holnap amint lehet rávetem magam a játékra, remélem 2 óránál kicsit többre ki lehet hozni majd.
    (Ja és a kolléga a spoilert ugye a kiszivárgott kalózverzióból szedte, nagy volt a csábítás nekem is, de már sehol nem találtam meg, így az elejébe belenéztem youtubeon (én hülye :W ), hál'Istennek onnan is leszedték mire bármi komolyabb spoilerig eljutottam volna :C ).

Új hozzászólás Aktív témák