Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sirandrish #7 üzenetére

    jah hát igaz... ilyenre nem gondoltam hirtelen... anno felénk úgy volt, hogy ha egy nálunk pár évvel kisebb vert egy magánál még pár évvel fiatalabb kisebbet, akkor odamentünk és éreztettük a bőrén azt, amit a legkisebb is érezhetett a sajátján :) de ez tiszta sor... letudtuk, megtanulta mi az a kölcsönös tisztelet és utána nem csinálta... ennyi :) kicsit más elvek voltak anno... nem is nézek nagyon híreket sem az ilyenek miatt, mert majdnem minden nap történik ilyen... vagy hogy beperelik a tanárt, mert ad 1 pofont a hülyegyereknek? anno én is kaptam, mert képencsaptam az egyik volt osztálytársam (azt merte mondani kb 6. osztályban, hogy tetszik neki a lány, akiben nagyon szerelmes voltam :) ) aztán lejátszottuk... de 1v1-ben 2 tornaóra között... 1. bevitt ütésig ment a "nagy küzdelem"... adtam egyet a gyerek szeme fölé, amit utána meglátott a volt tesitanárom, azonnal kiszúrt h én voltam... aztán én is kaptam 1 fikást tőle, de ennyivel el volt intézve a dolog minden irányban... :) meg se fordult a fejemben, hogy otthon majd panaszkodok, meg feljelentjük... teljesen más volt 15-20éve is minden... ha a tanár pofont adott, arra általában rászolgált a gyerek és utána gondolkozhatott... az óráról kiküldésnek, külön ültetésnek meg ilyeneknek (esetleges pofonnak) nevelő ereje volt... mert ha a szülő nem neveli a gyereket, akkor a tanárnak kellene... de ehhez jogokkal kellene felruházni... (általában ha a gyerek neveletlen->a tanár a hibás, de ha nincs joga nevelni, akkor sz@r van a palacsintában) benne vagyok a témában... teli van tanárral/tanítóval a családunk :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák