Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    uramatyám... ez a tegnapi gears of war-ozás után kicsit "túl színes" nekem :) mmo-król meg próbálok leszokni... csömört kaptam megint a wowtól... főleg az idegesít benne, hogy nem lehet normálisan hozzá időzíteni az ember idejét... akár hónapokat el lehetne vele nonstop cseszni... :S lepasszolom inkább a komplett accomat annak, aki vevő lesz rá... aztán törlöm az egészet a fenébe... nincs már nekem ennyi időm... inkább single játékokkal szórakozok... multira meg ott a quake live, de ott normálisan hozzá lehet igazodni, mert ha belekezdek egy team dm-be, akkor tudom, h 15perc és vége... mehetek a dolgomra... sc2-nél is jobban pörögnek majd a meccsek, de szerintem elsősorban single-özni fogok... :) dia3 sem lesz elvileg ilyen időzabáló...

    nem semmi, hogy a 10 alatti gyerekeket így mmo-ra nevelik... mi lesz így később? :S valamilyen szinten szomorú... én azt szeretném, ha gyerekeim lesznek, hogy a fiam, ha akar, akkor sportoljon... legyen társaságba és ne kockuljon annyit... ha pedig lány lesz, azt se a gép kösse le elsősorban, hanem szocializálódjon :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák