Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz vegitossj7 #42 üzenetére

    Az, hogy mit akarsz te tudod, de akkor ne azt mond, hogy nem jutottál el addig (hanem azt, hogy nem akarsz), mert amint az első 2 perces instából kijössz már mehetsz is sPvPre, ahol egyből maxos vagy és minden elérhető (ennyit a grindról, meg arról, hogy milyen mélységig ismertétek meg a játékot).

    Nekem legalább 3 olyan karakterem is van, ami úgy lett max. szintű, hogy mobhoz sem ért. (csak craft, WvW, felfedezések a városokban). Az XP követelmény más MMOkkal ellentétben nem növekszik exponenciálisan, ahogy léped a szinteket, hanem arányosan ugyanannyit kell egy adott szinten, hogy átlépj a következőre. Emiatt van, hogy az utolsó ~15 szint kb max 60 perc Cursed Shore-on, mert az ottani dinamikus eventek annyi XPt adnak.

    A gear megint olyan, hogy a kiegben sem nő a karakter szintje, így nem kell újat grindolnod, ellentétben más MMOkkal, amúgy meg az exotic gear, ami már endgamenek tekinthető tokenből/AHból egy hétvége alatt kb. kiszedhető. Persze játszani kell vele és ez nektek a "grindfest".

    Bár már nem játszom vele, de azért belement néhány ezer játékórám az évek alatt (az elődbe is, illetve az elmúlt több mint 15 évben még jó pár MMOba), így azt hiszem nem a levegőbe beszélek. A leírásodból ítélve te és a 3 barátod baromira nem MMO-t kerestek, mert élből utáljátok azt ami nem instant, hanem játszani kell érte (amit meg utáltok és egyből grind lesz...). Ha nem tetszik, legyen, semmi gond, csak ne magyarázzatok bele olyat egy játékba ~10 játékórával, ami egyáltalán nem igaz. Plusz még csak nem is fizettetek érte, így a sérelmet és a felháborodást végképp nem értem.

    Részemről lezártnak tekintem a dolgot, mert - nem bántásként - de szerintem nagyon el vagytok tévedve a fogalmak terén és meg vagy győződve az igazadról, ráerőltetni meg nem fogom a dolgot. Azért csak kíváncsiságképpen nézz meg egy WS/WoW/Archage/SWTOR/STO.. gyakorlatilag bármilyen másik MMO-t, hogy mennyi ideig tart felhúzni egy karaktert egyedül max. szintre és mennyi idő egy maxos gear kifaramolása ( és az mennyi idő alatt évül el)...

    Xelloss: Az archeage a vízi világával, a hajókkal, a farmokkal az egyik legjobb MMO lehetett volna a piacon. Ehelyett a kiadó az eredeti készítőre mutogat a bugok/hibák miatt, félig keleti grind-olós MMO lett, félig P2W a craft randomitása miatt. Én imádtam a hajózást, a kereskedelmet, az izgalmat benne, de összességében otthagytuk, mert a végére már csak idegesített. Sajnos. :(

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák