Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz Breki #53 üzenetére

    A grafika elég fontos szempont kb harmadik a sorban utána szorosan jön a hang is
    A hang, azon belül is a kommentár szerintem nagyon fontos, a grafika sokkal kevésbé - a HajdúB/Faragóricsi páros többet dob a játék hangulatán, mint akármilyen csillogó grafikai varázslat. Most komolyan, tényleg az dönti el, hogy jó-e a játék, hogy pixeles-e a közönségben ülők feje vagy sem?

    Azt hogy a Pes miért jó elmagyarázhatnám, de nem valószínű hogy megértenéd
    Azt értem én, hogy nehéz játék és sok időt kell eltölteni vele ahhoz, hogy jó legyél benne, de szerintem ez annyira nem pozitívum. Azért játszok focijátékkal, mert élvezetes, nem kívánok kőkemény áldozatos munkát meg több száz órát belefektetni semmilyen játékba pusztán azért, hogy megtanuljam rendesen játszani.
    Emellett a PES-ben számomra egyértelműen lelombozó a hangulat nélkülisége - gyenge kommentár, gyenge prezentáció, licenszek hiánya, stb. Kicsit olyan, mint ha meg szerették volna alkotni a tudományosan bizonyítottan tökéletes focijátékot, viszont a körítésre már nem maradt idejük.

    Azt azért hozzátenném, hogy a PES2010 alapján írom a véleményem és abszolut szubjektív, meg tudom érteni, ha valakinek pont a PES jön be jobban.

Új hozzászólás Aktív témák