Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsiii92

    aktív tag

    Sziasztok!

    Még új vagyok az oldalon, és fontolgatom a telefon vásárlását. Ne haragudjatok, de nincs időm elolvasni elolvasni a több mint 700 hozzászólást. Az utolsó pár oldalt átfutottam, de ott főleg az új rendszerről, illetve az akku élettartamról olvastam.

    Szóval azt szeretném kérdezni, hogy mik a benyomásotok a telefonról? Térerőt jól fogja? Wifi jó benne? Telenoros 4G-t tud, meg úgy magát a mobilnetet jól fogja? Telefonálásnál nem recseg, ropog, nem halk, minket jól értenek? Értesítések időben megjönnek? A mostani telefonomon csak mobilnet alatt érkeznek instant az értesítések, wifi alatt semmi (minden beállítást megnéztem, nem ma kezdtem tényleg).. :S és dühítő.

    Plusz lenne még egy esztétikai kérdésem is, miszerint a fehér menü hátteret lehet változtatni valahogy? Az összes videóban ezt látom, és nem nem jön be. (Tudom ízlések és pofonok..) Anno egy ZTE Blade 3-as telefonomban volt fekete háttér, nagyon utáltam, jelenleg egy Lenovo A806-om van, amiben külön menü sincs (mint az iphoneokban), és nagyon szeretem az egyéni hátteremet az ikonok mögött.

    A válaszokat és a tapasztalatokat előre is köszönöm!

    Zsolti

    iPhone 15 Plus , Watch Ultra 2 , MacBook Air M1 , Beats Studio Buds+ , PS5

Új hozzászólás Aktív témák