Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Hahaaa... :) Ez jó...
    Most komolyan? Van aki tényleg azt gondolta, hogy nem fogják feltörni?
    Persze, törekedni kell a feltörhetetlenségre, de... Az elmúlt 10-15 év tapasztalata azt a jövőt vázolja fel, hogy nem fog sikerülni.

  • Dany007

    veterán

    válasz Narxis #224 üzenetére

    "Starcraft 2-t lewarezolja, az simán megéri a pénzét."

    Ez így túl könnyelmű kijelentés volt. :) A CNC4-re és a Crysisra is azt hittem, hogy megéri a ~ 15 ezret... :U

  • Dany007

    veterán

    válasz FoxiestFox #283 üzenetére

    Hohó, erről eszembe jutott, hogy anno 98-99-ben még vagy 2-3 doboznyi floppyn másoltuk fel a RedAlertet a gépre! De szép is volt... Órákig is eltartott ha jólemlékszem :)
    És tényleg, eredeti példányt akkor még senkinél nem láttam. De már akkoris megvolt mindenkinek minden, ami csak kellett.
    Cserélgettünk filmeket, zenéket, játékokat stb... Ha épp valaki megvett (de inkább ajándékba kapott) 1-1 audió CD-t, akkor első dolga volt begrebbelni és körbeadni a haverok között, kinek kell kinek nem...

    @jozefgucci1:
    "Ha nem írnak játékot PC-re "

    Szerintem ha ez valaha bekövetkezne, akkor kb 2-3 hónappal később megjelennének az első Xbox360 emulátorok és hasonlók. Aztán az Xbox-ra írt játékokat töltené le mindenki, és játszana vele PC-n... :U Kb úgy, ahogy most is van / volt PS, PS2 emulátor stb...

    [ Szerkesztve ]

  • Dany007

    veterán

    válasz Narxis #307 üzenetére

    Na, pont ezért írtam.
    Crysist elővételben rendeltem... Természetesen a marketingáradat, a tuningolt videók, és a demó után. Kb 2x végigtoltam, voltam ~ 2 órát a szerveren és ennyi. Valamiért nem jött be. Szép volt, flesseltem rá egy estét, haverommal is egyet, azt csá.
    Ennyit a demóval is megtudtam volna csinálni.

    Szal pont azért írtam, mert azt írtad, hogy : SC2 simán megéri az árát...
    De ha jóltudom még az se jött ki... Mennyit játszottál vele vajon? Vagy a bétával toltad?
    Mert a demó alapján a Crysis is sokembernek bejött, aztán jött a nagy csalódás.
    Szóval szerintem, akármilyen nagy névről is legyen szó, hosszú idő és a teljes játék kell ahhoz, hogy el tudd dönteni vajon megéri e az árát.

    A CNC4 meg szimplán csalódás. Sima stratégia, úgy tényleg nem rossz, neten adhat talán némi kis plusz élményt, de ez már nem az igazi CNC... Márpedig sokan azért várták ennyire, mert CNC. Nem pedig azért, mert lehet h amúgy egy jó stratégia. Szerintem inkább nehézkes, szivatós stratégia. Többet szívsz a hülye bázis-rendszer miatt, mint amennyit agyalni kell egy erősebb AI legyőzésén.

    Ami pozitív (félig) példa nálam, az a TDU. Vagy 2 éven át toltam feketén :) Aztán gondoltam kipróbálom neten és 8k-ért meg is vettem.
    Amit tapasztaltam, hogy mocsok nehézkes volt a letöltés. Játszani se engedett a legújabb patchek nélkül, ami persze nem töltődött le a 'linkelt' oldalról, úgy kellett guberálni utána a neten.
    Plusz valamiért 3x lassabban indul a játék, mint a tört. Talán a DvD meghajtó miatt, nemtom.
    Van, hogy menet közben leállnak a szerverek, és akkor az aktuális futam (ami offlineban is van ugye) bukta ott helyben. Velem volt már ilyen, pont a 200km-es futam közben. Nem kicsit dühítő.
    De ettől függetlenül pozitív példa, mert 2 évnyi játék után is megérte megvenni. Azóta is tolom...

  • Dany007

    veterán

    válasz FefeeX #318 üzenetére

    Hmm mondasz valamit.
    Most így elgondoltam, hogy 3-4-en összeállnánk, egyik defence, másik support stb bázist használja, akkor már elég szépen össze lehet dolgozni, ki-ki a saját bázisára specializálódik. De amire a netes részhez értem már elment a kedvem az egésztől. De így talán tényleg izgalmasnak tűnhet.
    Egyébként én is mindig single-ben küdtem. Sőt, kizárólag Skirmish-módban. A legtöbb CNC-nél még a küldetéseket se kezdtem el :) Csak a skirmish ai ellen, meg haverokkal lanon.
    Amit láttam netes csatákat CNC3-ból, az nem az én világom. Legkisebb pályán 10 perc alatt lezavarják a meccset... Hááát... Ez kb egy talán két betanult stratégiát igényel azt vagy bejön vagy nem. Mi mindig a legnagyobb mapen küdtük lanon, 2-en 3-an, mindenki mindenki ellen. Adtunk 10-15 perc felkészülési időt, aztán fight! :)
    Gondolhatod milyen látványt nyújtott ~ 80-100 mammuth tank 40-50 Scrin anyahajó ellen. :) Na, az az igazi csata! : )

  • Dany007

    veterán

    válasz TazLeacher #325 üzenetére

    "ha nem lenne....meg egyébként is, régen lehettt már valamiért jól háborogni. Sőt, mi lenne, ha áram se lenne otthon?"

    Ebben van igazság! És jogos is lenne. A gondot én ott látom, hogy jelenleg az áram és az internetszolgáltatás minősége, stabilitás még nagyon nincs egy szinten. Nem akartam belepofázni, csak ezt is figyelembe kell venni. Majd ha a netem és(!) a neten keresztül használt szerverek ~ 3-4 évente maximum(!) egyszer szakadnak meg, na akkor fogja megközelíteni az áramszolgáltatást.

    [ Szerkesztve ]

  • Dany007

    veterán

    válasz FefeeX #354 üzenetére

    Na, hol az a popcorn zaváló szmájli? :DD

    Kajak jó olvasni a vitátokat.
    De mondjátok már ki nyíltan és őszintén.
    Ha megveszek egy játékot és egyjátékos módban akarom játszani, akkor ahhoz nem kell net!
    A net azért kell, mert a másolásvédelmet az UBi így tudja érvényesíteni. Ennyi. Itt pont.
    Mellébeszéltek, példáloztok fölöslegesen. Ki kell mondani, azért kell a netkapcsolat, hogy le tudják csekkolni az eredetiséget és kész. Nem szerver oldalról játszik az ember singl playerben, így ahhoz nem kell net.
    Innen következik, hogy kiforgatott módon, de kell internet ahhoz, hogy játszani tudj, mert másképp nem tudják lecsekkolni, hogy eredeti! És ez egy mocsok dolog. Pont.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák