Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz Csapoati #90 üzenetére

    Ja, minden platformhoz lehetne írni, a hülyeség platformfüggetlen. Asszem' ezt már valahová le is írtam. :) Amúgy az ember azt gondolná, hogy ha már valaki ilyen oldalakat olvasgat, akkor valamennyire egyrészt érdekli a téma, másrészt. Képben is van, legalábbis lényegesen jobban, mint az utca embere. Aztán mi a valóság? Ennyi demagóg baromságot én még soha az életben nem hallottam, mint amit itt néha olvasni lehet. Ha valaki betéved egy ilyen fórumba, mondván magára szed némi információt valamelyik készülékről, rendszerről vagy gyártóról, szinte biztos, hogy amit olvas annak a fele nettó baromság lesz. Na és ez zavar. Ha valaki szólóban hülye hát tegye. Minden bizonnyal állampolgári joga. Csak ne terjessze...

    Amúgy szerintem is széles a telefon, az egykezes használatnak annyi, de nem is arra van csinálva, mint ahogy nagyjából semmi sem incstől felfelé. A zsebre vágás már egy érdekesebb kérdés, mert ott például leülésnél a hossz is igencsak számít, és abban elég kompakt lett. Ki kell próbálni. Egy útlevél simán zsebrevágható, bár az ugye hajlik. Ki kell próbálni. Egyelőre nem temetném a hordozhatóságát, de az biztos, hogy nem egyértelmű, mint mondjuk egy 4 incses hagyományos okostelefon esetén.

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Új hozzászólás Aktív témák