Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz ollie #35 üzenetére

    Szerintem a %-ok pedig kifejezetten a jó kategóriának feleltetik meg. A 90% már inkább a kiváló és kitűnő kategória :U. Egy olyan játéknál ahol a címet inkább csak figyelemfelkeltésnek, marketingnek használták fel és a korábban kidolgozott világot leegyszerűsített formában, oblivion szerűen tárják a játékosok elé, akkor az max jó kategória, mert a cím és a tartalom nem egyezik. Ettől még szuper game lehet, de azt ne jutalmazzák ha egy korábbi címet használnak fel nyerészkedésre, mert nincs bennük elég kreativitás..oblivion (ami hangulatilag szerintem gyengébb lett mint a morrowind) után gondolom nem volt hova tovább, váltani kellett és így biztosították be magukat.

    Ettől még szerintem mindenki örül, mert akik nem falloutoztak végre nem a csillogó kardok meg varázslatokat látják, akik falloutoztak azoknak meg ez is több mint a semmi. Az interplay meg állítólag a fallout név eladásából fejleszti a fallout mmorpg-t, bár azóta sincs róla semmi hír, így lehet ez volt az utolsó fallout.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák