Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz djgeg #37 üzenetére

    nos, mivel van projektorom is, és a plazma elé jön le a vászon, de, igen láttam és pontosan tudom miről beszélek, pontosan ugyanezt tudom életre kelteni a nappalimban, mint amit a videón látsz. nem kell ide microsoft szoftver, ezt bárki láthatja, tudhatja, akinek van egy rendszere hozzá, ezt kellene megértened és elvonatkoztatni a marketingtől.

    a 3 monitoros rendszer pedig teljesen más történet, nagyon gyenge kontra, mivel sík felületeteket nézel, továbbá mindhárom monitor is a valósan használható játéktér része. tehát itt sincsen igazad...

    Male:
    ha van egy 100 inches vásznam, biztosan nem akarok ilyennel bohóckodni. aki meg azért vesz külön majd egy proejktort, hogy ezt a hülyeséget elkövesse a nappalijában... hamar rájön, hogy az agy hogy működik és mennyire fárasztó és zavaró, 2 hét után meg úgyis megunja és vesz egy vásznat hozzá (ha már vett egy projektort 3-5x annyiért mint az új exboksz:DDD) és arra vetíti csak a valós játékteret. mindegy, az ms elad belőle 50 milliót a pistikéknek. sponsored by daddy. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák