Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    válasz orbano #28 üzenetére

    Elképzelhető, mondjuk számomra ez a szó alapvetően nem olyan erősen pejoratív értelmű, de megjegyeztem és nem használom többet :K

    Bambano: most hogy így kérdezed.... Hát végül is... nem. Ebben kiegyezhetünk. :))

    Megírtam a cikket legjobb tudásom szerint, a kritikátad tudomásul vettem, legközelebb felhasználom.
    Ha csak pár embernek is okoztam újdonságot valamilyen kérdésben, vagy élvezte, éne lértem a célom. A moderátorok szerint megütötte a címlap mércét, szóval én részemről befejeztem a vitát.

    Srodney, ronson: igen, ez a skót kiválás nagyon érdekes téma. A skótok többsége ma se tudja, miként szavzna, ráaádsul az is kérdés, hogy ezt a kiválást az SNp hogy is gondolja. maradjon perszonálunió? Mennyire legyenek függetlenek? Ezek olyan kérdések, amikre az SNP jobbára csak maszatolással válaszol, mert még ők is bizonytalanok mit kéne tenni.

    Szerintem mellesleg az SNP arra használja a referendumot, hogy frankón meglebegteti, és kihasználva a skótok hazafiasságát meg "kurucoskodását" lop pár mandátumot.

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz orbano #54 üzenetére

    Akkor ,hogy lehet rosszul felrakni ?
    oks meg van, nehezen sikerült vizualizálni, a másik élénél fogva. :R

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

Új hozzászólás Aktív témák