Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RudY

    addikt

    válasz Sz4bolcs #285 üzenetére

    Egyelőre csak a powerbank választ tudom, természetesen működik (próbáltam) a gyári kábel másik vége is "standard".
    A gyári töltő baromi gyors, nem tudok pontos perceket és töltöttségi szinteket, de dobtam egy hátast.

    Lassan egy hete van nálam a Lite, de nyaralás közben se időm, se kedvem vele behatóbban foglalkozni :DDD
    Még a Geekbuying promo készletéből sikerült megcsípni a csomagot (gyári flip tok, üvegfólia), a teló és a többi minősége is nagyon korrekt!

    Amit idáig láttam és tapasztaltam a készülékkel, az nagyon is tetszik, de SIM költöztetés még nem volt.
    Fotókat lőttem, hamarosan megosztom, szerintem abszolút vállalható ez a részleg (is).
    Ujjlenyomat 2 mutatóujjra konfigolva, nagyon rikán "hibázik", de mint kiderült, nem árt a tiszta kéz :U
    Zene... az autóban használatos memókártyát nyomta bele, "hagyományos" (jack) agybadugós fülessel szerintem átlagos. DE, időközben megérkezett a Letv Max2 2 2 Pro H5C4 CDLA füles...húbakker, nagyon megérte az árát. Családban és a nyaraló ismerősök között igencsak vájtak a fülek, abszolút elismerőek a vélemények (persze volt aki rögtön ráharapott volna a telóra és a fülesre is, de kezükre csapok) ...tehát tessék bátran váltani a jack-ről :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák