Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz robull5 #219 üzenetére

    Ha most kéne vásárolnom és nem vettem volna meg 3 hete az RN3Pro-t 75 ezerért(mert akkor még annyi volt a 3/32-es)én is erősen elgondolkoznák,hogy xiaomi vagy vernee mert a specifikációk rabja vagyok sajna de nem bántam meg,hogy ezt megvettem.Megfigyeltem a telefonhasználati szokásaim és rájöttem,hogy kameráját alig használom tényleg nagyon ritkán tehát ez már nem szempont nálam.Viszont hardveresen(nem játszom telón)nekem mindenre elég az RN3Pro.Szerintem ki sem használom az erejét.Akkor meg minek a plusz 1 giga ram meg a 10 mag?Üzemidőben viszont nagyon brutál a xiaomi.Nekem 12 órás kijelzőidők is kijönnek rendszeresen tegnap például 6 óra 48 percnél és 51%-nál raktam fel a töltőre tehát a 13 óra is meglett volna.Igaz ez wifis netezéssel de mobilnettel is megvan a 8 óra rendre.Azért ez nagyon durva.Vodafone-os vagyok tehát mindenhol megy a HSPA+ ami mobilnetes böngészésnél,facebook,stb semmivel sem lassabb mint a 4G tehát nekem nem fáj a 800 mhz hiánya.Viszont az eustockos magyar romom miatt a telóm soha nem fog frissülni marad a lolipopp és a miui 7 amig csak használom a telót de mivel villámgyors és bugmentes és teljesen magyar nyelvű a rom így ez sem hátrány.M indenesetre érdemes megvárni a tesztjét és utána rágódni a dolgokon.

Új hozzászólás Aktív témák