Új hozzászólás Aktív témák

  • quarros

    tag

    válasz equinox #20 üzenetére

    A baj itt sajnos nem a Belkin-el Linksys-el van, hanem a Marvell által gyártott Wireless SOC-al. A Belkin Linksys páros feltehetőleg szívesen kiadná már (ez nekik is egy nagy PR bukta), de valószinüleg nem tudnak nyomást gyakorolni a Marvell-ra. Ehhez kapcsolódóan az látom hogy AC képes SOC-ok egyikéhez sem ad ki egyik gyártó sem forráskódot. Ez alól az egyedüli kivétel a Qualcomm QCA9880 széria. Amit az ath10k Driver támogat.

    Emiatt a rohadt szivatás miatt nem vettem én sem még mindig egy új routert pedig kéne. Eredetileg én is az WRT1900AC -t néztem ki magamnak különösen azért mert mindenhol azt hallottam vissza hogy valami fenomenális a Wifi hatósugara. Nem tudom hogy ez mennyit segít neked de létezik a routeredhez stabil openwrt. A Core fejlesztők ugyan leálltak vele (mivel forráskód nincs ezért azt mondták hogy "kabbe"), de egy kis csoport tovább vitte és készitettek egy használhato release-t (természetesen régebbi kernelen fut mivel előre leforgatott binary-k vannak felhasználva a Wireless -hez) ami ha mást nem a NAS gondodat megoldhatja.

    Github Wiki
    Support forum

Új hozzászólás Aktív témák